FİRMALARIN DOĞRU TERCİHİ OFİS ÜRÜNLERİNDE KALİTE
EN İYİ TERCİH
20 Yıllık Tecrübe

Tutku Kırtasiye olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ile birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyatlandırma

Müşterilerimizin masraflarını en aza indirerek ve uygun fiyatın yanı sıra kaliteli ürünleri sunarak iş ortaklarımızı mutlu etmeyi başarmaktayız.

Büyümek Başarıdır

Kurumumuz tüm alanlarda hizmet kalitesini geliştirmek için sürekli olarak yenilenme bilincini koruyarak müşteri odaklı anlayışını sürdürüyor.

HAKKIMIZDA

En iyi olmak için istikrarlı, güvenli ve kaliteli.

Bundan tam 18 sene önce 2002 yılında büyük umutlar ve tutku ile kurulan ve günümüze kadar kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlayan Tutku Kırtasiye, alanında pek çok noktada müşterilerine etkin hizmet vererek bugüne kadar büyüyerek gelmeyi başarmıştır.

Merkezi İstanbul’da olan şirketimiz Hadımköy’de bulunan merkezimiz ile tüm Türkiye’ye; ambalaj, kırtasiye, temizlik, gıda gibi ürünlerinin satışını yaparak, hizmetlerini geniş alanda tutmayı hedeflemiştir. Kurumun geçmişten bugüne kadar getirdiği güler yüzlü ve müşteri odaklı kültürünü bugünden yarına taşımayı da amaçlamaktadır.

DEVAMI

SİZE KAZANDIRIR

Ofis malzemelerinden kırtasiyeye, gıda ürünlerinden temizliğe kadar küçük ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşılar.

İLETİŞİM

BİZİM MARKALARIMIZ

DİĞER MARKALAR

Yeni ürünlerimiz ve güncel kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.

TUTKU OFİS
Hadımköy Mah. Müge Sk. No:9-11/D

Arnavutköy/İstanbul
(0212) 771 23 58
info@tutkukirtasiye.com.tr

© 2020 TUTKU KIRTASİYE MATBAA BİLGİSAYAR GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Designed by KarePixel